ЗНО - 2016 Особливості проведення ЗНО у 2016 році
Як правильно зареєструватися на ЗНО-2014?

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 3 січня і триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно – повідомляють у регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Відкладати на останній день заповнення анкет фахівці не радять. У випадку неточного чи неправильного подання інформації регіональний центр відмовить у реєстрації, а вступник не встигне внести зміни. Тож приказка: готуй сани влітку – тут дуже доречна і до неї таки варто прислухатися.

І головне, за 20 днів після реєстрації абітурієнт має одержати сертифікат. Якщо цього не відбулося, необхідно звернутися до РЦОЯО.

Портал «ПедПреса» подає правила та алгоритм реєстрації на ЗНО.

1. Визначтесь із предметами, з яких Ви будете проходити тестування. Для цього треба звернутись до приймальної комісії ВНЗ.

2. Підготуйте комплект документів і матеріалів, а саме:

  • копію паспорта або свідоцтва про народження. На копії напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте дату та власний підпис;
  • 2 фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копію атестата чи диплома (для випускників попередніх років) або довідку з навчального закладу для випускників 2014 року (за формою УЦОЯО);
  • копії документів про зміну прізвища, імені та по батькові (за наявності розбіжностей у персональних даних);
  • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов для проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання);
  • копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (для іноземців, осіб без громадянства, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту).

3. Завантажте програму реєстрації з офіційного сайту УЦОЯО або свого регіонального центру. Ознайомтесь із порядком реєстрації. Внесіть дані: адресу проживання; контактні телефони; заклад, у якому навчаєтесь (для випускників поточного навчального року); оберіть предмети для проходження тестування (не більше чотирьох).

4. Роздрукуйте бланк заяви-реєстраційної картки та заповніть його: вкажіть своє прізвище у родовому відмінку та ініціали в реквізитах заяви після прізвища та ініціалів директора РЦОЯО; напишіть текст заяви (за зразком); поставте дату та підпис. Друкованими літерами заповніть частину «Реєстраційна картка», вказавши у спеціально відведених місцях: прізвище, ім’я, по батькові (в називному відмінку, відповідно до посвідчення особи); серію та номер документа, що засвідчує особу; наклейте дві власні фотокартки у визначені місця; контрольно-інформаційний лист до заяви реєстраційної-картки, де зазначено номер Вашої реєстраційної картки та вказівки щодо поштового відправлення.

5. Надішліть (до 05 березня 2014 року) поштовим відправленням до регіонального центру комплект реєстраційних документів (рекомендованим або цінним листом). Збережіть номер реєстраційної картки та поштового відправлення – це дозволить Вам із сайту центру дізнатись про те, на якому етапі опрацювання є Ваші документи.

6. Дочекайтесь отримання Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік», реєстраційної картки абітурієнта, що й стане фактом підтвердження реєстрації.

Увага! Може бути відмовлено в реєстрації на ЗНО 2014 року в разі несвоєчасного подання пакета документів, їх неповного або неналежного оформлення. Якщо протягом 20 днів із часу відправлення Вами реєстраційних документів Ви не отримали Сертифіката, звертайтесь до регіонального центру оцінювання якості освіти.

У пунктах реєстрації, які будуть відкриті в усіх обласних центрах, вступники зможуть отримати консультаційно-інформаційну допомогу.

Назад                                                                                                           За матеріалами сайту

Powered by CuteNews
© 2013-2018. Сайт учителя інформатики Макарця В.І. All Rights Reserved. informatic.sumy.ua