Програми інформатика Учитель інформатики Миколаївського НВК.
Сходинки до інформатики

Курс “Сходинки до інформатики” є пропедевтичним і призначений для учнів 2 – 4 класів. При його вивченні учні оволодівають основними навичками роботи з комп'ютером, знайомляться з його можливостями, розвивають логічне мислення, шляхом роботи з навчальними програмами одержують комп'ютерну підтримку знань та навичок, набутих на інших уроках, навчаються використовувати комп'ютер для складання текстів та малювання, знайомляться з поняттям алгоритму, основними алгоритмічними структурами та навчаються складати алгоритми різних дій, розвивають свої творчі здібності.

Читати далі
Програма курсу "Комп'ютерленд" інформатика 2 - 4 класи автор Антонова О.П.
Пропедевтичний курс «Комп’ютерленд» Інформатика. Початковий курс. 2 4 класи», орієнтований на вивчення в 2-4 класах загальноосвітньої школи. 
Курс розрахований на 102 години протягом 3 років по 1 годині в тиждень.
Цілі і задачі курсу: 
  • ознайомити учнів з початковими уявленнями про інформаційну картину світу, інформацію та інформаційні процеси, які сприятимуть засвоєнню основних понять у базовому курсі інформатики і формуванню алгоритмічного та логічного мислення.
Читати далі
Програма для рівня стандарт. 10-11 клас
Інформатика. Навчальна програма для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Використовується, якщо в навчальному плані на інформатику відводиться по 1 годині в 10 та 11 класі (Опубліковано на сайті МОН)
Програма для академічного рівня. 10-11 клас
Інформатика. Навчальна програма для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень. (Опубліковано на сайті МОН). Використовується, якщо в навчальному плані на інформатику відводиться 1 година в 10 класі та 2 години в 11 класі
Програма для поглибленого вивчення. 10-11 клас
«Навчальна програма поглибленого вивчення інформатики для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» (Опубліковано на сайті МОН), яка э продовженням програми для 8-9 класу «Навчальна програма поглибленого вивчення інформатики для 8-12 класів. авторів Т.П. Караванова, В.П. Костюков. (Інформатика. Збірник "Програми для профільного навчання та допрофільної підготовки".Київ, Видавнича група BHV, 2009)

<1 2 Next >>

Powered by CuteNews
© 2013-2018. Сайт учителя інформатики Макарця В.І. All Rights Reserved. informatic.sumy.ua