Новини
Атомна батарейка

Акумулятор для смартфона, який не вимагає зарядки на строк до 20 років. Це стало можливим завдяки чудесам ядерного поділу. Але можна з упевненістю припустити, що більшість користувачів прийшли б в жах, знаючи, що вони носять у кишені радіоактивний матеріал.

Справа в тому, що активною речовиною в ядерному акумуляторі буде використовуватися тритій. 

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 11 . Автор: vmakarets
Сьогодні – Міжнародний день друзів

Сьогодні, 9 червня, відзначають Міжнародний день друзів, День працівників легкої промисловості та Міжнародний день акредитації, у Південній Америці (Уругвай) - День південноамериканського футболу, у Бразилії - День Апостола Жозе ді Аншіети, в Ірландії - День святого Колумба Ірландського, в Італії -Давньоримський свято Весталії, у США (Оклахома) - День літніх людей, в Уганді - День героїв.

Сама традиція відзначати День друзів зародилася в США в 1935 році - тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним Днем Дружби і з того часу він відзначається щорічно, проте неофіційний міжнародний День друзів святкують і сьогодні, 9 червня.

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 09 . Автор: vmakarets
Україна отримала кириличний домен. укр

Міжнародна корпорація з управління адресним простором в інтернеті ICANN на засіданні ради директорів 28 лютого прийняла рішення делегувати Україні домен. УкрПро це повідомив "Інтерфаксу" генеральний директор компанії "Український мережевий інформаційний центр" (УМІЦ) Юрій Гончарук.

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 02 . Автор: vmakarets
Випускний бал

01.06.2013 року, відбувся випускний бал.

Опубліковано 2013 Jun 02 . Автор: vmakarets
Міжнародний день захисту дітей

1 червня, Міжнародний день захисту дітей. Дата була заснована в листопаді 1949 року в столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950 р. 

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 02 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 Next >>

Powered by CuteNews
© 2013-2018. Сайт учителя інформатики Макарця В.І. All Rights Reserved. informatic.sumy.ua