Новини
В Україні святкують День медичного працівника

З року в рік у третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Цей день став традиційним святом після видання Указу Президента України від 1994 року.

Наша держава приділяє багато уваги сфері медичної допомоги. Профілактика і принципи здорового способу життя проголошуються головним змістом діяльності всіх закладів, формується нова система управління, яка базується на принципах ринкової економіки з використанням методів сучасного менеджменту, запроваджується сімейна медицина і медичне страхування, реформується медична освіта.

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 16 . Автор: vmakarets
Google опублікував вимоги для власників сайтів
Відомий і світовий пошуковик під назвою Google зовсім нещодавно офіційно оголосив список абсолютно всіх вимог до розробників сайтів. Це означає, що адміністратори різних сайтів через тривалий час, все ж дізналися перелік вимог, які попросту необхідні, що б всесвітньо відомий пошуковик присвоїв найбільше значення рейтингу по всій віртуальної платформі. Варто нагадати, що раніше, кожен розробник не міг точно припускати про будь-якої конкретики з даного актуального питання.
 
Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 13 . Автор: vmakarets
Samsung офіційно представила планшети серії Galaxy Tab 3

Компанія Samsung офіційно розсекретила дві нові моделі лінійки Galaxy Tab 3: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 з 8-дюймовим дисплеєм і Samsung Galaxy Tab 3 10.1, оснащений екраном діагоналлю 10,1 дюйма. Коли новинки надійдуть у продаж і за якою ціною будуть пропонуватися — поки не повідомляється.

 

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 11 . Автор: vmakarets
Нові миші Defender з яскравими принтами

Компанія Defender представила лінійку комп'ютерних мишок To-GO. Нова серія включає моделі To-GO MS-565 Nano, To-GO MS-575 Nano і To-GO MS-585 Nano, кожна з яких пропонує оригінальний зовнішній вигляд і компактні розміри.
Всі моделі оснащені оптичними сенсорами з роздільною здатністю 1000/1600 dpi, при цьому чутливість можна перемикати прямо під час роботи за допомогою спеціальної кнопки на корпусі - це зручно, якщо потрібен миттєвий перехід від інтернет-серфінгу до обробки фотографій, де від миші потрібна велика точність. Крім того, новинки оснащені двома додатковими кнопками, які можна налаштувати за власним бажанням за допомогою програмного забезпечення Defender Quick Point.

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 11 . Автор: vmakarets
Цікаві особливості та приховані можливості карт від Google

 Ви плануєте поїздку по місту, області або по цілій країні, хочете подивитися мальовничі місця нашої планети або просто бажаєте прогулятися по вулиці незнайомого міста - сьогодні все це дозволяє робити відомий сервіс Google Maps.

Безкоштовний сервіс карт від Google дозволив кожній людині, що володіє комп'ютером, смартфоном або планшетом, подорожувати світом, не відриваючись від свого зручного крісла.

Дізнайся більше:http://man.tochka.net/ua/98944-10-interesnykh-faktov-o-google-maps/

Читати далі
Опубліковано 2013 Jun 11 . Автор: vmakarets

< 1 2 3 4 5 Next >>

Powered by CuteNews
© 2013-2018. Сайт учителя інформатики Макарця В.І. All Rights Reserved. informatic.sumy.ua